Mimo wszystkich kłopotów STANOWI żyć. I nie tracić ducha i wygraj!



Witam, „Babcia!” Postanowiłem podzielić się doświadczeniem. Faktem jest, że dwa razy przeszedł raka. O tym, jak udało mi się wyleczyć i iść rech.Vsya problemów jest to, że zazwyczaj osoba dowiaduje się o chorobach nowotworowych tylko wtedy, gdy ciało poszedł przerzutów. W rezultacie lekarze są bezsilni wobec choroby i pacjent zostaje odesłany do domu na śmierć. To zdarzyło się do mnie, kiedy w 1974 roku poznałem bezpośredni rak kishki.Lechilsya długo w różnych szpitalach, ale nie było z tym pozytywny wynik leczenia. W skrócie, lekarze opracowali linię pod moim życiu. Ale nie stracić serce i postanowił mimo wszystkich kłopotów, aby wydostać się z basenu ponownie i choroba dalej żyć, kiedy nie był chory, widząc jak rak twierdzi życie ludzi, często zadawałem sobie pytanie: „Cóż, naprawdę nie ma ucieczki od tego ból? Czy człowiek nie jest w stanie poradzić sobie z rakiem, ponieważ natura stworzyła na tak wiele różnego rodzaju roślin leczniczych? „Nie raz oglądałem sami traktują koty i psy, jedzenie różnorodne rośliny, a także zdecydowali się nie poddawać i walczyć o swoje życie. I zaczął domagać się wódki, według niektórych autorów opisanych „recepty babć, cykuty i wziąć schemat nalewki z tej rośliny. Propylu kilka pól, ale poprawy, niestety, nie było - choroba progressirovala.Togda zacząłem czytać różnego rodzaju książki, która oferuje szeroką gamę zabiegów na raka, analizowałem wszystko być traktowane i postanowiliśmy spróbować herbat ziołowych. Zmielić i wymieszać w równych częściach objętościowych i korzeni cykorii łopianu, liści babki liściaste, kwiaty rumianku i krwawnika, trawa, torebki pasterza i skrzyp, a następnie codziennie przyjmować 1 łyżka nasypowa mieszaninę wylano ją w naczyniu szkliwa 0,5 litrze wody, doprowadzono do wrzenia i gotowano w niskiej temperaturze przez 5-10 minut. Następnie pulę strzelania z płyty, bulion pozostawiono do ochłodzenia, po czym sączy i umieścić je w lodówce. I pić przez cały dzień, biorąc w równych porcjach w ciągu 30 minut przed posiłkiem. I tak codziennie, nie brakuje ani jednego dnia, tak długo, jak to było luchshe.God wszystko było w porządku, a potem poczuł spadek zdrowia. Znowu zacząłem potrwać poprawić bulion opisaną powyżej. Iść do pracy, żył pełnią życia, nawet zaczął zapominać, że kiedyś cierpiał na raka, ale gdzieś w półtora roku dolegliwość znowu przypomniał o sobie. Chyba nie dokończyć kurację. Potem zdecydowałem się równolegle do odbioru wywaru ziołowego lewatywy z wywaru z rumianku, a nawet do tych miejsc, które są najbardziej chciało się sadzić pszczoły, że mają one ukąszony. Gdzie Sting pszczeli lewo, czarna plamka była utworzona w drugim dniu o średnicy 0,5 cm, to miały formę gnicie rany, a trzecia -. Czarny strupa. Kiedy jakiś czas później próbowałem parcha usuwać, nie poddają. Nie ból w miejscach strupów nie czują, więc postanowiłem lepiej ich nie dotykać. Stopniowo, upadli dala od siebie, a na ich miejsce zostały pogłębienia. Dla kiedyś Sadilov 15-20 pszczół, starając się codziennie, aby dać im dokładnie tam, gdzie pojawia się ból. Kiedy poczuł poprawa pchelouzhalivaniya zatrzymał się, a wkrótce wnęki na ciało zniknęło. Oczywiście, procedura jest bardzo bolesne, ale jeśli chcesz żyć, będziesz cierpieć najbardziej straszny ból. To jak ja cierpiałem. Bardzo skuteczną metodą leczenia, ale, niestety, może mieć zastosowanie jedynie do tych, którzy mają ciało toleruje pszczoła ukusy.Zakonchiv lekarstwo, żył ze zdrowiem aż do 1998 roku bez żadnych problemów. Ale jak to mówią, nie ma się trudzić - to jest w przypadku innych napędów. Zaczęłam mieć ból gardła, i poprosiłem o pomoc do szpitala. Lekarze rozpoznawanych z krtani i gardła zaczęły traktować. Dolechili do tego stopnia, że ​​nie mógł nawet przełknąć łyk wody, a jednak zacząłem znikać golos.Snova postanowił uratować. Umieszczony w butelce trzy litra 750 ml wina „Kagor” świeże soki i Aloe Vera (roślina powinna wynosić nie mniej niż trzech lat), 750 g miodu a wszystkie pozostawiono na 20 dni w temperaturze pokojowej, w ciemnym miejscu. Każdego dnia, zawartość wstrząsnąć. Kiedy napar był gotowy, zaczął brać go do 1 łyżka 3 razy dziennie 30 minut przed posiłkami. Zaczął czuć się o wiele lepiej, ale po jakimś czasie, nie zakończyła otrzymaniu lekarstwa, znalazł się pod dolną szczęką guza o wielkości nieco ponad połowa jaj. W tym momencie poczułem silne pieczenie, jakby ktoś włożył do środka kawałek rozpalonym żelazem. Jest to niemożliwe, aby przekazać w słowach, co ten straszny ból. Zdecydował się rano i wieczorem, smarować guza nalewki alkoholu z propolisu. Na drugi dzień była ulga, a na czwartym pokoleniu całkowicie zniknął, a do tej pory nie jest poyavlyaetsya.Priem mieszanka wina z soku z aloesu i miodem nie zatrzymał. Wkrótce jego gardło nie boli, i odzyskał głos. Po zakończeniu wykonywania infuzji, udałem się do szpitala, aby sprawdzić. Lekarz spojrzał na mnie, pokiwał głową, a potem powiedział: „Ty i twoje gardło jest w porządku. Jak można wyleczyć? „Powiedziałem mu wszystko w szczegółach. Więcej problemów z mojego gardła nie miałem bylo.A teraz chcę ci powiedzieć, jak udało mi się uratować swoją żonę z powodu raka skóry (czerniaka) .W latach 70-tych ubiegłego wieku, moja żona pomyślnie przeszedł operację na raka głowy kości. Po niej była chora przez dłuższy czas, ale jeszcze odzyskane. Lekarz, aby wykonać tę operację, powiedział, że pomimo pomyślnego wyniku, po pewnym czasie, rak może przejawiać się w innym miejscu. Rzeczywiście, kilka lat później jego żona pojawiła się na obu stopach raka skóry. Od farmakoterapia postanowił zrezygnować próbuje być traktowane metodami.Sdelal ludowej I wazeliny maść z propolisu, uderzył go bawełnianą szmatką, umieścić go na podeszwach żoną i bandaże zabezpieczonych. I usunięte owijane jedynie po 3 dniach. Byłem zaskoczony tym, co zobaczył: stóp jego żony zaczął czyścić bez śladu raka! Dzięki Bogu, że nadal żyje i zdorova.Ne zrozumieć, dlaczego lekarze zrezygnować z użyciem tradycyjnych technik medycyny nadal leczeniu raka chemioterapią i tylko promieniowanie? Jest to bardzo rzadko efektem tych procedur odzyskiwania wystąpi ... I jeszcze, aby się leczyć, chorzy na raka w żadnym wypadku nie można pić alkoholu, nawet piwa, i powinny być całkowicie rzucić palenie. Myślę, że to nie jest takie trudne, jeśli chcesz przygotować vyzdorovet.Dlya rura propolis maść wazeliny należy przyjmować 10-20 g propolisu. Jest to możliwe i nie będzie więcej szkody. Wazelina należy umieścić w pojemniku wykonanym konserw lub ze stali nierdzewnej, i umieścić go na małym ogniu. Po tym należy nastrogat propolis nóż, dodać go do wazeliny i bez zdejmowania patelnię z ognia, stale mieszając zawartość kij, przynieść je na gładką masę powstaje. Natychmiast usunąć miski z ciepła i w dalszym ciągu miesza się, mieszaninę chłodzi się. Gotową maść jest umieszczona w pudełku. Trzymał go nie zepsuć, godami.Mozhno przygotować maść z propolisem nalewki, ale jest to bardziej skomplikowane. Wlać pół-litrowej butelce z alkoholem lub silnego zaparzania 50-100 g rozdrobnionych propolis, wstrząsając codziennie, nalegają ile propolis całkowicie się rozpuści. Gotowy barwnik dodaje się do bycia w naczyniu ze stali nierdzewnej i wazelina. Stojak na małym ogniu, stale mieszając, aż do czasu, aż woda i alkohol odparowano. Następnie wyjąć z ognia i miesza aż do ostygnięcia. Gotową maść jest rozłożone w polu i oddany do przechowywania. Może być stosowany do wyleczenia rany, jakieś leczenie czerniaka, stripping i egzemy. Kompresuje dobrze propolis Nalewka czas utwardzania mastit.Odno, zacząłem zbierać płyn w kolanie. Dwa razy w szpitalu pompuje ją, ale ona ponownie zatrudniony. Potem zdecydowałem się traktować tradycyjnymi metodami. Zacząłem być stosowane do zawijania kolanowego z apteki nalewki z mięty pieprzowej, a po sześciu zabiegów zysk perestala.Cherez roku płyn płyn zaczął gromadzić w drugim kolanie. Po nałożeniu okłady z nalewki z mięty. Spędziłem 6 butelek, ale pozytywny rezultat nie został osiągnięty. Pomyślałem: „Co się stało? Jedna noga jest uzdrowiony, a drugi nie działa „, przypomniałem sobie, że kiedy traktuje się po raz pierwszy, mięta nalewka była zielona, ​​prąd - przejrzysty, tak pachnie tak samo. Poszedłem i kupiłem zielonej nalewki. Zacząłem dotyczą ból kolana na noc z jej okładów, a płyn nie jest już zatrudniony wkrótce. Więc jeśli ktoś ma podobne problemy, wykorzystać swoje doświadczenie i gwarantuje sukces, najważniejsze - prawo do korzystania nastoyku.V wniosku, chcę skierować do lekarzy: „Drogi doktorze! Nawet ze straszliwą diagnozę, nawet jeśli jest to rak, nie bój się powiedzieć pacjentowi prawdę. Po tym wszystkim, że choroba jest łatwiej wygrać, jeśli wiesz o co walczysz ". Radzę pacjenci nie panikować i zawsze wierzyć w sukces w każdych okolicznościach. I uzdrowienie wiąże się, zapewniam cię.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru