Olej oliwkowy oczyszczania wątroby


oliwa z oliwek

jest to sposób oczyścić wątrobę dla ludzi, którzy kochają sporty ekstremalne. Oliwa z oliwek jest silnym choleretic właściwość arastitelnoe posiada takie właściwości, jeśli są przyjmowane w dużych dozah.Ono sprzyja żółciowego i maksymalny skurcz kanałów ujawnienie vsehzhelchnyh.

Zawarte w kwasie masleoleinovaya roślin praktycznie całkowicie wchłaniany w jelicie cienkim, primenyaetsyaorganizmom metabolizmu. Kwas ten ma zhirnymnenasyschennym kwasy i ma duże znaczenie dla organizmu biologicznego. Onisposobstvuyut zmiana poziomu cholesterolu związki trawieniu które legkovyvodyatsya wydalane. Ponadto, ściany naczyń krwionośnych nienasyconych kwasów tłuszczowych uvelichivayutelastichnost, zmniejszając ich przepuszczalność. Leczenie Primenyayadlya oleju roślinnego, może szybko zwiększyć soderzhaniezhirnyh kwasy nienasycone. Są bardzo blisko ciała. Z tego powodu, do obróbki produktów żywnościowych muszą być wykorzystane, które zawierają kwas zhirnyenenasyschennye. Najbogatszy zawartości kwasu oleinowego, etoolivkovoe i olej migdałowy. Olej słonecznikowy zawiera ten kwas w dvaraza mniej.

Ostrzeżenie! Procedura ta nie jest w żaden sposób nelzyaprovodit ludzie, którzy mają kamienie żółciowe są duże, priobostrenii choroby serca, nadciśnienie, ostra zapalna zabolevaniypischevaritelnogo moczowych, ciąża, miesiączka.

Wiele osób sceptycznie, w jaki sposób można uniknąć kamieni w czasie oczyszczania wątroby o średnicy większej niż średnica protokov.Ochen żółciowego często obawiają się, że kamień może blokować dróg żółciowych lub zhevozmozhny inne komplikacje.

Oczyszczanie schemat oliwa wątroby

soki

Pij sok z buraków i jabłek Trudne dni przed pełnią księżyca. Sok musi być świeża. Weźmy na egoprigotovleniya ćwiartki jabłka i buraki jednej części. W tym czasie zrobić dvaraza codzienne lewatywy w celu oczyszczenia organizmu. W godzinach porannych, a wieczorami. Zamiast sokamozhno jeść zielone jabłka, które są kwaśne.

W tym dniu, kiedy wykonujesz oczyszczenie wątroby, trzeba pić sok ostatnie dwie godziny w ciągu dnia. O trzeciej dnyavypeyte jedna tabletka shpy drażetki allohol a jeden, że trzeba zapitgoryachey wody. trzeba będzie ogrzać powierzchnię grzejników wątroby. I nuzhnoprogrevat wątroby i od tyłu, a nie tylko żołądek. Ciepłe pechenmozhno i korzystania finalgon z masłem. Albo dla tych tseleyelektrogrelku.



O piątej trzydzieści minut sdelaytesebe lewatywy. Po pół godzinie do picia jedną tabletkę sześć shpy.

O siódmej, zaczyna bardzo ochischeniepecheni oliwa. Wszystko to zanim to zrobisz, to tolkopodgotovka, aby oczyścić sam przeszedł sprawnie i skutecznie. Zacznij pitolivkovoe olej z sokiem z cytryny. Kompozycja ta jest konieczna, aby przygotować z wyprzedzeniem - poodnomu szkła. W jednym iść pić jedną łyżkę soku i jeden olej stolovuyulozhku. Pij tę ilość soku i maslakazhdye piętnaście minut. Aż do końcowego oleju i soku.

może być chory, a następnie nuzhnoponyuhat skórki z cytryny lub czosnku. W tych piętnastu minut między spożyciem sok imasla trzeba położyć na prawej i lewej stronie, przysadzisty, wstrząsnąć brzuch, aby chodzić, aby utrzymać ciepło w wątrobie z pleców i brzucha.

O jedenastej wieczorem trafi do vydeleniyaiz cienkiego. Pójdzie martwe śluzowych, żółć, zieleń edukacyjnych, piasek, czarne kamienie, niektóre filmowe, film grzybicze. Może i tak, chtovydeleny z jelita nie będą w tym czasie, a następnie zrobić sobie lewatywa. Dosamogo rano, zachować ciepło w wątrobie, ponieważ proces ochischeniyabudet trwać całą noc. Rano zrobić lewatywę. Przy śniadaniu pierwszy delomseshte jabłko świeży sok do rozcieńczania jest zmniejszona w proporcji jeden do dwóch. Pół godziny później, pić sok z grejpfruta. Potompitaytes tylko owoce i świeże soki lub płatki owsiane, kasza gryczana może być „walcowanych owies”, co jest konieczne, aby zagotować wodę bez dodatku soli.

Oczyszczenie wątroby nie może zrobić primenstruatsii, kobiet w ciąży i osób cierpiących na niedociśnienie, nadciśnienie, choroby serca, choroby zapalne i ostrych kamieni żółciowych pribolshih.

- Znalazłeś błąd w tekście? Wybierz ją i kilka innych słów, naciśnij Ctrl + Enter
- Nie lubisz tego artykułu, czyli jakość przekazywanych informacji? - napisz do nas!

Prawdziwa historia oleju oczyszczającej wątroby

Kilka lat temu mój wzrok tak silnouhudshilos, białko oka zmieniła kolor na żółty. Poszedłem do lekarza. Onskazal które mogą być wątroby. Ale testy potwierdziły to diagnoza nie jest.

Ale okazało się, że mam chore pechen.V szpital przepisywane wiele drogich leków.

Postanowiłam potraktować wątroby środki narodnoymeditsiny. Czytałem w gazecie, że chorobę można wyleczyć rastitelnymmaslom. To wystarczyło dla wszystkich trzech procedur.

Postanowiłem przetestować przepis dla siebie. Apoluchilos tak, że nie jestem wyleczony, ale zamiast pogorszyła jego stan. Nemogla wstać z łóżka, żołądek jest bardzo chora. W artykule napisano, że tak powinno być i to tylko reakcja na czystek.

Przez cały dzień byłam w takim stanie nopotom krewnych wezwała pogotowie do mnie. Zrobiłem operację awaryjnego poskolkuvyyasnilos że cierpiał i kamienie żółciowe.

Lekarze wyjaśnił, że ludzie, którzy nachinayutdelat oczyszczający olej, ale nie wiedzą, że mają kamienie, co do zasady, dotrzeć dōtaku stan. Sytuacja zmienia, w którym dana osoba może po prostu umrzeć.

Mój przykład pokazuje, że przed provoditochischenie wątroby muszą przejść pełne badanie. W rezultateprishlos kupować leki nawet więcej niż po pierwszym badaniu. A co najważniejsze, dla dobrego samochuvstviyaneobhodimo jeść prawo, nie palenia, i całkowicie zrezygnować z alkoholu. Poskolkuimenno te czynniki - główną przyczynę choroby wątroby.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru