Jak cienka Jasmine? Dieta Jasmine: technika, przepisy kulinarne, przepisy

Po urodzeniu dziecka 2, znany piosenkarz Jasmine silnie odzyskane, i to było zauważalne nie tylko fani, ale także rodzimy artysta. Po 2 miesiącach po drugim porodzie, jej 14-letni syn Michael zapytał ją: „Mamo, jesteś kiedykolwiek znowu będą takie same jak wcześniej?”. Jasmine i spędził dużo moralnej i fizycznej siły, aby ponownie powrócić do pierwotnego kształtu i schudnąć w 20 kg!

„Mój syn zauważył, że ze mną, że coś jest nie tak i szczerze powiedział mi o nim, za to jestem mu bardzo wdzięczni! - uznana artystka. - Na początku myślałem, że wszystko będzie się, ale gdy jesteś pewien, że nie przejdzie, a potem usiadł na diecie Ducane i zaczął joga i Pilates. W efekcie udało mi się stracić 8 kg. Wtedy moja waga rozstrzygane na 70, a więc zrobiłem ponad strzałki, aby ruszyć. "

Jak cienka Jasmine?

W tym czasie wokalista zwrócił się do instruktora fitness, który opracował go do specjalnego programu, który obejmuje wszystkie style taneczne na platformie kroku: od tanecznej choreografii z trudnych ćwiczeń energetycznych zakończenie. Po raz pierwszy ćwiczenia aerobowe nie dłużej niż 20-30 minut, a teraz studia zajmuje 1 godzinę.

„Efektem szkolenia jest doskonała, ale jak mówią, nie ma ograniczenia co do perfekcji. Patrząc uważnie na mnie, ciągle znaleźć wady - tu jeszcze trzeba pompować i tutaj. Teraz po prostu nie wyobrażam sobie życia bez wysiłku „- wyznał artysta.

Sesje z trenerem fitness są co najmniej 3 razy w tygodniu przez 2 godziny. Jeśli Jasmine pomija szkolenia, dodatkowe działanie jest dodawany do następnego tygodnia. Istotną rolę w utracie wagi i piosenkarza odgrywała odpowiedniej diety. Zaczynając ćwiczenia Jasmine zatrzymał torturowanie sobie sztywną dietę i poprosił o poradę do dietetyka, który poradził jej ułamkową systemu elektroenergetycznego.

„Muszę jeść 6 razy dziennie, a 1 porcja żywności muszą pasować do szkła. Innym ważnym warunkiem - przekąski po 8 pm są niepożądane. Ale jeśli naprawdę naprawdę chcesz jeść, można jeść marchew, ananas lub grejpfrut, ale czy można go uniknąć, lepiej jest powstrzymać się od przekąskę. "

Dieta Jasmine: technika, przepisy kulinarne, przepisy

Jak cienka Jasmine?



Jasmine wyznaje, że eksperymentował z nie jeden kilkunastu diet, ale żadna z nich nie przyniosła pożądanego rezultatu, ponieważ efekt utrzymuje się przez 2-3 tygodnie, maksymalna - miesięcznie. Kilka lat temu, artysta zdecydował się zaangażować wszystkich dietach i, co dziwne, to było wtedy, że jej figura była idealna!

Piosenkarka cieszy dzielenie tajemnice swojego chudego i szybkiej metody odchudzania. Ale jak Jasmine udaje się utrzymać się w dobrej formie, to tylko w ciągu ostatniego roku spadła do 7 kg?

Pierwszym i najważniejszym artystą usunięte z diety mięsa, ale to nie znaczy, że stał się wegetarianinem, bo piosenkarka zjada kurczaka i ryby. Podstawa posiłek systemy Jasmine - wydatek kalorii. Przez kilka miesięcy, poszła wszędzie z notebookiem i pisać wszystko, co zjadła tego dnia. Raczej jest to, aby zacząć pisać to, co dzieje się jeść określa ile kalorii w produkcie, a dopiero potem jeść. Pod koniec dnia, liczyła się kalorii na dzień, i dał jej rady dietetyka - od tego, co jej jedzenie powinno być odrzucone, a wręcz przeciwnie - dodaje.

Nawet Jasmine poleca: jeść tylko wtedy, gdy organizm zaczyna odczuwać głód, na przykład - nie można jeść tylko dlatego, że nadszedł czas na lunch. Musisz jeść, jeśli naprawdę chce. Można nawet zorganizować test: jeśli zaczniesz myśleć, że jesteś głodny, wziąć w marchwi lodówki lub kapusty. Chcesz je jeść? Jeśli nie, to naprawdę nie czuć głodu. Jeśli chcesz coś zjeść, itp .., bardziej pożywne i smaczne, to lepiej, aby zamknąć drzwi.

Jak cienka Jasmine?

Ale jeden liczenia kalorii aby schudnąć nie wystarczy, więc Jasmine aktywnie zaangażowany w sporcie.

Jeśli chcesz schudnąć szybko, na przykład przed zawodami lub wypoczynku, to Jasmine radzi przygotować specjalną wegetariańskie zupy do utraty wagi. Na kilka dni trzeba jeść tylko je, nie może jeść niczego innego! Ale nie może być dowolna liczba! Piosenkarka dzieli przepis na to danie:

Pokroić na 4 sztuk każdego z 5 czerwone papryki słodkiej i pieczone w piecu do pieczenia. Gdy warzywa są rumiane, usunąć skórę;

1 cebuli oraz 2 ząbki czosnku drobno pociętych i ma kilka elementów. chili (dostępny w puszkach) i ugasić to wszystko z 4 plastry pomidorów. Gdy nie powinien dodać paprykę i gotować na wolnym ogniu przez kilka minut.

We wrzącej wodzie wlać uzyskany masy i gotować przez 2 minuty, po czym dodano umiarkowane ilości przyprawy, takie anteny zelen.Est potrzeba chłodzenia.

Jasmine cienki: zdjęcia

Jak cienka Jasmine?

Jak cienka Jasmine?

Kilka lat temu, zdjęć piosenkarza Jasmine były dalekie od ideału, ponieważ po drugim porodzie zdobyła znaczną wagę i dość długo nie mógł się w kształt. Diety i różne techniki nie przynoszą ten sam efekt szczekanie dopóki Wykonawca nie fundamentalnie zrewidować swoją dietę i styl życia.

niedawno jaśmin On pojawił się na pokazie znanego projektanta Valentin Yudashkin i zanurzył wszyscy w szoku ze swoich idealnych proporcjach. Piosenkarka przyszła na pokaz w ujawniającego sukience, pokazując jej zgrabne nogi i płaski brzuch. Jasmine przed i po utracie wagi - to zupełnie różne kobiety!

Zobacz także:

Przykład Jasmine - punkt orientacyjny dla tych kobiet, które chcą schudnąć po porodzie. Wiele osób uważa, że ​​jest to niemożliwe, aby przestać próbować. Okazuje się, że to całkiem proste - trzeba porzucić rygorystycznych diet, przestrzegać zdrowej diety i maksymalną ilość czasu poświęcić na sporcie.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru