Czy to możliwe, aby matki czekolada pielęgniarskiego? Dlaczego nie mogę matka czekolada pielęgniarstwo?

Podczas karmienia piersią, wiele matek są starannie obserwując swoją dietę, bo z tego, co produkty przybyć w swoim ciele, to zależy od jakości i bezpieczeństwa żywienia dzieci. Zwłaszcza niektóre alergeny pokarmowe i może powodować wysypkę niemowlę, kolkę, drażliwość. Jednym z takich produktów jest czekolada.

Organizm każdego człowieka jest inny, nie każde dziecko może rozpocząć reakcje alergiczne, rozstrój żołądka, skurcze po matka zjada czekoladę. Należy jednak pamiętać, że ten produkt zawiera wystarczającej ilości składników odżywczych, więc korzystanie z jego dobra nie przyniesie zdrowie.

Przy zakupie słodyczy trzeba zwrócić uwagę na skład i kupić odmian bez szkodliwych dodatków, barwników i GMO, ponieważ powodują one alergiczną reaktsii.Chisty czekolady rzadko wywołują alergie. Jakościowy skład produktu zawiera kakao, cukier puder, masło kakaowe.

Dlaczego nie mogę matka czekolada pielęgniarstwo?

Czy to możliwe, aby matki czekolada pielęgniarskiego?

  1. Jeśli inni. Członkowie rodziny są uczuleni na tym produkcie, matka pielęgniarstwa jeść czekolady nie jest pożądane.
  2. Kofeina, która jest częścią czekolady może powodować nie tylko zwiększona pobudliwość dziecka, ale również wzmocnić perystaltykę jelit, powodują wzdęcia i ból.
  3. Skaza w dzieciństwie często pojawia się po użyciu mlecznej czekolady matka, t. Aby. Zawiera białko mleka krowiego, strawić ale oddechowych komory pokarmowego dziecka nie jest jeszcze w stanie zrobić.
  4. Czekolada zaleca się wyeliminować z diety również dlatego, że szkodzi figura matki karmiące. Rzeczywiście, w 1plitke około 500 - 600 KKL - it frac14- dzienną normę ludzkiego, który nie siedzieć na diecie.

Kiedy czekolada może być karmiącej matki?



Było to w czasie karmienia piersią, wiele kobiet chce słodki, nie jest zaskakujące, ponieważ dla organizmu produkcji mleka zużywa dużo glukozy z krwi. Jeśli glukoza nie dostają się do organizmu, a następnie Matki karmiące mogą wystąpić bóle głowy, zmęczenie, depresja. W związku z tym zapotrzebowanie na słodko - sygnał, który trwa kobiecego ciała.

Ale nie tylko oni mogą uzupełniać glukozę. Najbardziej użyteczne i bezpieczny produkt - suszy.

Uważa się, że czekolada Poprawiają nastrój, Pomaga produkować hormon szczęścia, więc jeśli nie ma przeciwwskazań, można poddać się, bo moja matka szczęście zostaną przekazane do dziecka. Ta właściwość produktu jest niezbędna w walce z depresją poporodową. Pomaga radzić sobie z depresją z powodu substancji zawartych przeciwdepresyjne: kofeina, teobromina, fenyloetyloamina.

Nawiasem mówiąc, nie należy jeść czekolady przed matką łóżko pielęgniarskiej, t. Aby. Kofeina może powodować nadmierne dziecka. Aby przetestować reakcję dziecka ją leczyć, pić rano.

Praktycznie nieszkodliwe dla matki jeść czekolady pielęgniarskiej, jeśli dziecko ma 8 miesięcy, okruchy ciała w tym czasie praktycznie dostosowane.

Zobacz także:

Można Matki karmiące biała czekolada?

Czy to możliwe, aby matki czekolada pielęgniarskiego?

Mimo, że wiele kobiet miały mniej reakcje alergiczne u dziecka w zastosowaniu białej czekolady niż czarny. Włączając go w diecie w tym okresie nie jest wskazane, tj. K. Składniki odżywcze produktu vsostave mniej niż szkodliwe. Ale wielu dietetyków doradzić podczas karmienia piersią jest biała czekolada, t. Aby. On jest lepiej wchłaniane przez organizm. Gdy produkt musi być wysokiej jakości.

Czy to możliwe, aby czekoladowym opieki matki: Opinie

  • Elena: ja spokojnie jedli czekoladę natychmiast po urodzeniu, nie fundamentalnie obserwować swoją dietę i wszystko działało. Nie mogę powiedzieć, że jestem bardzo przyciągane do słodki, ale myślę, że jeśli coś się dzieje, to się dzieje, nawet jeśli matka utrzymuje siebie i jeść tylko zdrową żywność.
  • Vitalina: leżałem w szpitalu z dziewczyną, zjadła tuż przed narodzinami pomarańczy, byłem tak przerażony, że miała dziecko rodzi się od razu z wysypką, ale nic się nie stało, nie miał alergii. Myślę, że to samo odnosi się do czekolady.
  • Swietłana oglądam swoją dietę i myślę, że ma rację. Chyba że rodzice, którzy powinni dbać o zdrowie dziecka. Nawet jeśli nie jest to alergia, nie wiadomo, jaki wpływ szkodliwe substancje zawarte w czekoladzie, w rzeczywistości wiele gromadzą się w organizmie.
  • Sonja: Moje dziecko od piersi plastry posypane czekoladą dużo, więc nie ryzykować.

Jeśli młoda matka, która karmi piersią dziecko chce jeść czekoladę, należy najpierw sprawdzić reakcję organizmu na słodkości niemowlęcym. Start z małym kawałku. Przy zakupie czekoladę, należy zwrócić uwagę na jego skład, zakup tylko naturalne, bez konserwantów i barwników. Jeśli dziecko ma alergię, czyli matka czekolada pielęgniarska może być tylko w ograniczonej liczbie, ponieważ trzeba pamiętać także o rysunku.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru