Dieta drabina: Opinie i wyniki. Ogólne zasady i potrawy dietetyczne drabina

Drabinka dieta - jedna z najprostszych i najbardziej skutecznych sposobów, aby schudnąć. Dzięki łatwej tolerancji, różnorodności i zwięzłości, dieta ta była do gustu wielu dziewcząt. Jeśli wierzyć opinii, w ciągu 5 dni można schudnąć nawet do 8 kg i zapisać ten wynik przez długi czas. Nazwa diety nie miał szans: każdy dzień ma swoją nazwę, i odpowiada 1 etapu.

Dieta drabina: Menu

Dieta drabinkowy: opinie i wyniki

  1. 1 dzień - czyszczenie. Ten dzień jest konieczne do picia 6 tabletek węgla aktywnego, 1 l czystej wody pitnej bez gazu jedzenia 1 kg dojrzałych jabłek.
  2. Dzień 2 - odzyskiwanie. Można sobie pozwolić na 600 g beztłuszczowe jogurty, pić 1 litr beztłuszczowe jogurty i 1 litr wody pitnej bez gazu.
  3. Dzień 3 - energia. Konieczne jest, aby jeść 300 g rodzynki i 2 łyżki miód, picia 2 litrów suszonych owoców kompot.
  4. Dzień 4 -building. W menu tym dniu powinno wejść 500 gramów mięsa indyka lub kurczaka z ziołami. Można gotować, piec lub zgasić mięsa. Nie zapomnij o 1 litr wody bez gazu.
  5. Dzień 5 - spalanie. Można zjeść 200 gramów płatków owsianych w osolonej wodzie bez cukru i masła, 1 kg każdej owoców i warzyw w ich surowej postaci i pić 1 litr czystej wody pitnej bez gazu.

Zobacz także:

Drabina - krok dieta: istota i zasady

Dieta składa się z 5 dni - kroków, które mają swoje własne specyficzne cechy. Drabina łatwo przenieść psychologicznie, t. Aby. Każdy etap jest nie tylko bliżej do żądanego znaku na skali, ale także rozwiązuje pewne problemy w organizmie. Może zwrócić się po drabinie na kawałku papieru, trzymać go w lodówce i na co dzień, aby uczcić go na swoich osiągnięciach i planach.

W przeciwieństwie do innych. Diety, jeśli nie jesteś zadowolony z wyników, można natychmiast powtórzyć po drabinie ponownie. Mimo to, zbyt częste powtarzanie nie jest zalecane, ponieważ może to spowodować uszkodzenie żołądka. Dieta nie może być w emya zaostrzenia BP chorób przewlekłych, w czasie ciąży i laktacji.



Dni muszą koniecznie się ze sobą w ściśle określonej kolejności, nie mogą być wymieniane lub łączone ze sobą. Wszelkie odchylenia od systemu, rozpocząć dietę od początku.

Drabina jest ścisła dieta niskokaloryczna, więc trzeba jeść 5 - 7 razy dziennie. Ze względu na obfite napoju, jelit zostaną oczyszczone, a ciało jest nasycony oszukańczy.

Dieta drabinkowy: opinie i wyniki

  • Pierwszy dzień jest najważniejszy w diecie. To nie tylko czyści żołądek i jelita z toksyn, toksyny, ciężkie i sole al. Produktów rozkładu, ale również przygotowuje ciało do następnych etapów. Wybór jabłka, że ​​dzień nie jest przypadkowy. Zawierają one naturalne włókna, które absorbują toksyny, pektyny - wyjścia tłuszczu, pestycydy i inne szkodliwe substancje, .. Dla równomiernego czyszczenia jest konieczna do picia 1 tabletka z węglem aktywnym co 2 godziny.
  • Dzień 2 przywraca mikroflorę jelitową, poprawia trawienie, normalizuje metabolizm.
  • Trzeci dzień uzupełniane rezerwę glukozy w organizmie, który jest niezbędny do dalszego rozpadu komórek tłuszczowych. Dzięki tej pory udało się uniknąć spowolnienia procesu utraty wagi lub odchudzania do całkowitego zatrzymania.
  • 4 dzień uzupełnia organizm białka jest niezbędne do życia, które jest budulcem dla kości, komórek i normalnej hematopoezy. Będziesz w stanie zapobiec krytycznej utraty masy mięśniowej i zapewnienia niezbędnych dostaw glikogenu.
  • Piąty dzień odbywa największą utratę masy ciała, osiągnięte przez produkty z błonnika i błonnika. Ponadto, włókna i włókna czyści się z przewodu żołądkowo-jelitowego, toksyny i sole szkodliwymi.

Aby zapisać wyniki uzyskane po wydaniu typu drabina diecie wynosi nie więcej niż 2 nowe produkty dziennie, nie przekracza ilości żywności spożywane.

Podczas diety, pożądane jest, aby podjąć witamin i suplementów mineralnych.

Dieta drabina: Wyniki

Jeśli wierzyć opinii na temat tej diety waga idzie w etapach. Przeciętnie, tracisz 1 - 1,5 kg dziennie. W ostatnim dniu można stracić do 3 kg (w zależności od właściwości organizmu). Po zakończeniu diety zaobserwowany spadek głodu słodyczy i żywności zawierającej skrobię, co ma korzystny wpływ na rysunku.

Ogólne wyniki diety drabiny, w zależności od początkowej masie od 5 do 8 kg utracone. Jeżeli w celu zmniejszenia masy ciała pozostawała nadwagę, lecz proces został przesunięty łatwo, to może diety powtórzeń.

Dieta drabina: Opinie

Dieta drabinkowy: opinie i wyniki

  • Natalia: Jest to dość skuteczna dieta. Dla niej, nie czuć głodu. Dzięki niemu straciłam 6 kg przez 5 dni.
  • Alexander: Łatwa i prosta dieta. Wynik nie trzeba było długo czekać. Przez 5 dni stracił 5,5 kg, w lewo talii i bioder. To prawda, że ​​po powrocie do znanego mi z dietą, otrzymałem 2,5 kg. Myślę powtarzać dopóki nie osiągnięcia pożądanych rezultatów dla mnie.
  • Angelina: Usiadłem na diecie wszystkich zasad, ale wynik nie czekał. Przez 5 dni męki ledwo spadła 1 kg. Drabina nie przyszedł do mojego ciała?

Zobacz także:

Drabinka dieta - jest to skuteczna metoda odchudzania, które mogą osiągnąć dobre wyniki w krótkim okresie czasu. Ze zrównoważoną dietą, organizm nie czuje głód i brak składników odżywczych. Najważniejsze jest, aby przestrzegać wszystkich zasad dotyczących drabinie kroku, nie zmieniają lokalizację dni i pić dużo płynów. Przed rozpoczęciem diety należy skonsultować się z lekarzem.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru