Moja ulubiona dieta - 7 dni. opinie

Moja ulubiona dieta - to nie jest wymiana doświadczeń na forach diety, to wykonany specyficzną regulowany system zasilania. Moja ulubiona dieta okazała się skutecznym narzędziem do pohudeniya.Ratsion i czas trwania diety jest bardzo wyrozumiały. Moja ulubiona dieta nie jest mono-dieta, to opłacalne dla niej opinie są w większości pozytywne.

Moja ulubiona dieta 7 dni

Czas ulubiona dieta: 7 dni.

Skutkować ulubionego dieta: minus 5 - 10 kg.

Ulubiony dieta dieta jest podzielony na dwie opcje. Pierwszy łagodny, drugi dysk i bardziej wydajne.

Moja ulubiona dieta na 7 dni - sparing dieta

Dzień pierwszy: pitnej.

Można pić wszystko, ale napoje gazowane i alkohol. Pić herbatę bez cukru, wolą zieloną herbatę lub napary ziołowe. Kefir, sfermentowany upieczonego mleka, a nawet warzyw i mięsa buliony mogą w tym dniu. Najważniejsze jest to, że objętość cieczy wpływem alkoholu jest nie mniejsza niż 2 litry. Zobojętnienia kwasowości świeżej surowicy lub odtłuszczonego mleka. Podczas gotowania rosołu, nie używaj soli. Ten dzień promuje wydalanie nadmiaru płynów. 1st pitevoyden może mieć wpływ na stan zdrowia, może być to słabość. Dlatego, jeśli ćwiczysz, to lepiej, aby wyeliminować obciążenie mocy, angażują się w ćwiczenia statyczne, na przykład, callanetics. Więcej spacer na świeżym powietrzu.

Dzień drugi: roślinny.

Dopuszczalne stosowanie wszelkich sałatek owocowych i warzywnych z dodatkiem oleju roślinnego. Aby nie czuć głodu, jeść warzywa, co 2 - 3 godziny.

Próbkę menu dla warzyw w ciągu dnia:

  • Sałatka z kapusty,
  • sałatka z buraków,
  • startej marchewki
  • Sałatka z pomidorów i ogórków,
  • cukinia na parze.

Dzień trzeci: picie



Przez analogię z pierwszego dnia.

Moja ulubiona dieta 7 dni

Dzień czwarty: owoce

Czasami można znaleźć porady na temat tego dnia najlepiej jest jeść grejpfruty, ponieważ owoce są dobre pojedynki złogi tłuszczu. Ale, że organizm nie czuje stresu, można jeść żadnych owoców, nie powinny być wykorzystywane tylko banany i winogrona, jak te owoce są bogate w kalorie.

Dzień piąty: białko

Dopuszczalna myaso.Ispolzuyte gotowane chude mięso, doskonale nadaje się do tego piersi kurczaka, ryb, owoców morza, serów, jaj.

Dzień szósty: Picie

Przez analogię z pierwszych i trzecich dniach.

Dzień siódmy: wyjście z diety

Ten dzień będzie pomagają organizmowi, aby przejść na normalnej diecie. Dwa jajka w godzinach porannych, w połowie rano przekąskę z owoców, obiad rosół z mięsem, owocami, wieczorem surówka z olejem.

Wynik: negatywny 4 - 7 kg na tydzień.

Moja ulubiona dieta 7 dni - ciężko dieta

  • 1 i 2 dzień pitevoy.Mozhno picia dowolną ilość jogurtu. Jeśli są bardzo wrażliwe na kwas, a następnie zobojętnienie kwasowości produktu może być zwykłą wodą, która ma środowiska zasadowego.
  • 3 dni jabłko. Zazwyczaj jest to klasyczne połączenie rozładować menu. Jeśli nie lubisz jabłka z ich stosowania w ciągu dnia zranić dziąsła, można je zmienić dla pomarańczy lub grejpfrutów. piją środki do neutralizacji kwasu.
  • 4, 5, 6 dni kurczaka. można jeść gotowane kurczaka bez skóry, a także cieczy.
  • 7 dni wino. W ciągu dnia wolno pić wino wytrawne o dobrej jakości z serem, jeden kieliszek wina o 30 gramów.

Na dozwolonych produktów, ciekły napój witaminy i minerały w tabletkach.

Wynik: negatywny 7 - 9 kg tygodniowo.

Nie praktykować tej funkcji ulubionej diety, jeśli masz problemy zdrowotne.

Recenzje ulubionej diecie

Moja ulubiona dieta 7 dni

Na forach internetowych można przeczytać różne opinie o ulubionej diecie. Większość kobiet, które praktykowane ulubioną dietę zauważyć, co następuje:

  1. Dieta przynosi pozytywne rezultaty, ale są problemy z krzesła. Zaleca się pozostawić diety z pomocą owsianych. Przez tydzień boli ciało jest trudne, ale zmniejsza ryzyko.
  2. Istnieje wiele kontrowersji na wino dnia. Rzeczywiście, wiele kobiet iść na prawo jazdy, praca, i nie spożywać alkoholu. Dieta oferuje cały dzień spędzić na winie, lub jako alternatywa do głodować. Ale wiele z nich znalazł wyjście - do picia tego dnia zamiast wina sok z granatów z serem lub świeże soki. Chociaż uważa się, że nie jest konieczna zmiana składników w diecie, może to prowadzić do błędnych wyników, więc albo wybrać inny szybka dieta, lub upewnij się, że Veena dni spadł na weekend, tak aby nie szokować robotników kolegom.
  3. Twardy reżim diety powoduje zawroty głowy, więc okres wzrostu dieta nie jest zalecane.
  4. Aby nie przybrać na wadze po diecie ulubionych powinna dokonać przeglądu swojej diety, nie ładować, wyeliminować szkodliwe produkty, sport. I na początku zaleca się siedzieć na opcji natrętne nie oderwać się od nieuniknionych ograniczeń.
  5. Po diecie nie powinna opierać się na jedzenie, albo schudła powrotem.
  6. Dla tych, którzy nie lubią jogurtu oferowanych zastąpić go Rjażenka, odnosząc się do kwaśne mleko do diety.
  7. Łącząc sztywną dietę z siłowni jest również nie poradził, szczególnie niebezpieczne w tym okresie, ładunku elektrycznego.
  8. Jeżeli dzień dziąseł jabłoni boli, radzę zrobić sos jabłkowy, ich wartość to nie umniejsza.
  9. Dodaj przyprawy, w tym czosnku w bulionie może być, ale to powoduje większe zużycie produktu, zatem zmniejsza wynik.
  10. Nie martw się, i o tym, że stracił miesięczny. W ciągu tygodnia, ostre Zmiany w organizmie nie powinno się zdarzyć. Jeśli istnieją obawy, a następnie przed sztywnej diety przygotować swoje ciało tak, że nie doświadczają stresu z powodu gwałtownych zmian w diecie.

Ale jakie wyniki mają praktyków piękno.

  1. Najbardziej na sztywnej diety pozbył 7 kg tygodniowo. Ale są też wyższe stawki. Jednakże 7 kg to również doskonały rezultat.
  2. Opcja nachalne pomogło wiele, aby pozbyć się z 4 kg tygodniowo.
  3. Już pierwszy dzień ciężkiej opcji diety pomogło niektóre stracić do 2 kg.
  4. Kto nie ograniczać swoją dietę po stanie diety, który stracił pięć kilogramów, trzy mówi słowa wzrost.

Całkowicie diametralna i negatywne opinie o ulubionej diecie w Internecie są trudne do znalezienia, po prostu nie każdy jest w stanie ciągnąć się razem i nie złamać w pierwszym dniu picia. Nie wszyscy mogą kontrolować swoją dietę po zakończeniu kursu, a ci, którzy nie zauważyć, wyniki wydają się naruszać menu diety.

Dieta Porady ulubiony trener fitness

Moja ulubiona dieta 7 dni

  1. Dzień picie można pić mleko, herbata, świeże soki, ale bez cukru. W ciągu dnia można korzystać do 1500 kalorii. Ale bądź przygotowany na zawroty głowy i nudności.
  2. Nie angażują się w działalność w warzyw dnia. W przeciwnym wypadku, ciało nie czerpie energię z tkanki tłuszczowej i mięśni.
  3. W czasach, gdy sport picia pić mleko sojowe. Ale to lepiej, aby zmniejszyć obciążenie wagi, aby zrobić aerobik,Pilates.
  4. W dniu owoców jeść owoce, które nie mają alergii. Alergeny cytrusowych. 2 płodu jeść co 3 godziny, aby nie cierpieć z powodu głodu. W tym dniu, wyeliminować obciążenie mocy i po prostu chodzić, w skrajnych przypadkach długotrwałego niskiej intensywności cardio.
  5. Białko dziennie najlepiej jest jeść mięso lub rybę. twaróg i jogurt może wspierać retencję płynów. Obciążenie mocy w tym dniu są dozwolone.

W porównaniu do innych reżimu diety z fast food Ulubiony trudne diety przeniesionego łatwo. Ale jeśli organizm nie jest przygotowany do gwałtownie przejść do trybu hard power nie ma postępować, pierwszy tydzień wyeliminować z diety mąki, tłuszczu, smażone, a następnie ćwiczyć. Nie rozpocząć dietę, jeśli masz tendencję do bulimia, jeśli masz problemy z żołądka, zapalenie błony śluzowej żołądka, zapalenie jelita grubego, nerki lub ból serca.

Zobacz także:

Doświadczenie pokazuje, że w tygodniu się 1 - 2% tkanki tłuszczowej.

Sukces w osiągnięciu pożądanej wagi!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru