Czczo 14 wyników dni

14 dni na czczo stała się jednym z najbardziej ruchliwych na forach dla utraty wagi i zdrowego stylu życia. Wiele osób uważa ten sposób prawidłowy i skuteczny w zwalczaniu nadwagi i używać tej techniki, gdy konwencjonalne diety nie pomagają.

14 dni na czczo: Wytwarzanie

Po pierwsze, lepiej zacząć od 1 dnia wypisu, ostatecznie wzrasta do 14 dni postu. Zauważ, jak zmienia swój stan zdrowia ze wzrostem w okresie postu. Podczas awarii posiłku może pogorszyć przewlekłe choroby. Z takim problemem dla większości ludzi, którzy Nie wstępnie oczyszczone ciało lub przerwy przestrzegane zwykłe schematu żywności.

Czczo 14 wyników dniWłaściwa dla procesu oczyszczania charakteryzuje się poprawę nastroju i dobrego samopoczucia, zwiększonej uwagi, zapachowe, odczuwane wrażenia dotykowe, poczucie wygody i komfortu. Czczo 14 dni powinny być wykonane z uwzględnieniem indywidualnego konstytucję i wiek rytmów biologicznych.

więc osób z nadwagą podczas oczyszczania mogą odczuwać przypływ energii i siły. Jest to spowodowane wydzielaniem się nadmiaru płynu. Cierpienie pełnię poleca odwiedzenie dalsze pary suchej. Chude ludzie najlepiej kilka razy dziennie, aby wziąć gorącą kąpiel, pić dużo ciepłej wody, czy proces oczyszczania będzie spowalniać, może wystąpić osłabienie. Ludzie z normalnej budowy ciała, aby zwiększyć efekt jest przydatna wizyta mokry parowej.

Czczo 14 dni powinno odbywać się w spokojnej atmosferze. Postarać się dużo odpoczynku, spać przynajmniej 8 godzin dziennie. Przydatne spokojnego spaceru na świeżym powietrzu na krótki pobyt w słońcu. Podczas oczyszczania toksyn organizm może być osłabiona. Nie martw się, jest to stan naturalny. Najważniejsze jest, aby zachować poczucie kontroli! W czasie postu, można wykonywać w przypadku, gdy poczujesz przypływ sił i wigoru. Jeśli czujesz, nawet najmniejszego dyskomfortu lub osłabienie, porzucić wszelkie obciążenia.



Zobacz także:

  • Metody głodu Marv Ohanyan: cechy, opinie

Czczo 14 dni: jak zacząć?

  1. Duże znaczenie ma początek 14 dni postu. W przeddzień odmówić stałych pokarmów, zwłaszcza w godzinach popołudniowych. Najlepszym rozwiązaniem - na kilka dni, aby oczyścić przestrzegać lekką dietę, która wyklucza tłuszczowe, smażone, wędzone, słodycze. To ma sens, aby wstępnie oczyścić jelita. Można zrobić lewatywę lub użyj łagodny środek przeczyszczający.
  2. Przez pewien czas przed 14-dniowej głodówki trzeba zmienić normalny posiłek. Uwzględnić w diecie surowych pokarmów roślinnych. Oni pomagają organizmowi w celu uzupełnienia dostaw niezbędnych witamin i minerałów. Czczo wymaga specjalnego przeszkolenia moralnych: przez pewien czas
  3. Trzeba będzie zrezygnować nie tylko z tradycyjnej żywności, ale także od zwykłego sposobu życia. Po tym okresie, starać się utrzymać na lekką dietę. Staraj się nie łamać w pierwszych dniach, ponieważ głód będzie dość zauważalne.
  4. Staraj się pić w momencie odmowy jedzenia tyle wody, ile to możliwe. To pomaga wyeliminować toksyny, lipolizę, zmniejsza apetyt.

Wydajność: 14 dni na czczo

Wyjście z czczo 14 dni jest nie mniej ważne. Ostry restrukturyzacji diety mogą towarzyszyć nieprzyjemnych doznań. Głównym zadaniem - w celu ustalenia prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego. Błąd na wyjściu postu może być niebezpieczne dla zdrowia!

W pierwszych dniach, najlepiej jeść pokarmu roślinnego. Pozwoli to proces odzyskiwania ciała kontynuować swój syntezy białka, która jest bardziej przydatna niż uzyskana z pożywienia.

Wydajność: 14 dni na czczo

Prawidłowy sposób poście pomogą ustalić wynik, dać ciału instalację do dalszego oczyszczania.

Ważne jest, aby wyeliminować z diety w ciągu najbliższych 3 miesięcy:

  • sól,
  • Cukier, wyjątek - naturalne słodycze (miód, daktyle, rodzynki, figi)
  • tłuszcze zwierzęce,
  • grzyby,

Produkty białkowe graniczna (może to zakłócać nerki). Najbezpieczniej z głodu 14 dni uważany jest być na soki diety. W pierwszy dzień pić soku owocowego lub warzywnego, rozcieńczony wodą (1: 1), co dwie godziny, stopniowo zwiększając koncentrację. Po 2-3 dniach, to w diecie zup niskotłuszczowych warzywnych, sałatek i owoców. Później można dołączyć w menu, jogurt i płatki. Białko pochodzenia zwierzęcego jest lepiej chwilowo porzucić, preferując rośliny strączkowe, nasiona, orzechy.

Nie martw się, jeśli zauważyć wzrost masy ciała po postu. Dzieje się tak ze względu na zmniejszenie tkanki tłuszczowej i mięśni, wzrostu, który ma większą gęstość, waży cięższe od tłuszczu.

Czczo 14 dni: opinie

  • Mary: Przyjaciółka mojej matki przez 14 dni czczo stracił 8 kg. Od tego czasu, ona jest głodna tylko utrzymać wagę! Postanowiłem również odnieść się do tej metody utraty wagi. Podczas pili wodę tylko z miodem. Przez 10 dni straciłem 7 kg. Od czasu do czasu było osłabienie, zawroty głowy. Dużo czasu spędziłem w łóżku. Stał cały okres postu. Wynik - 11 kg w 14 dni.
  • Victoria: Po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na taką dietę rok temu. Starving 8 dni na wodzie. Procedury przygotowawcze nie są przeprowadzane. Szybko stał się głód, a także wyszedł, od razu zacząć normalnie jeść. Straciła 6 kg z powrotem kilka dni! Za drugim razem było już przygotowane, czytać dużo literatury. W tym czasie ja głodzone 14 dni i pozbył 9 kg. Zauważyłem przypływ sił i energii w pierwszych dniach głodówki. Chodziliśmy codziennie przez kilka godzin, chciałem poruszyć. Po dwóch tygodniach czyszczenia czuł zmęczenie, ale tolerancyjny. Znacząco zmienione receptory smakowe może określić różnicę w smaku wody. Wyjście z głodu spędzony na sok, a następnie dodając warzywa, stopniowo wracać do normalnego życia.
  • Andrew: Niedawno próbował czczo przez 14 dni. Pierwsze 48 godzin, nastrój był doskonały, udał się do siłowni. Czuje się jak hantle i sztanga są lżejsze. Pod koniec szkolenia sił pozostał na torze. W końcu okazało się, aby pomieścić tylko 65 godzin. Jestem pewien, że jest to dobry początek. Przez dwa dni nie było możliwe do utraty masy o 2,5 kg. I na pewno spróbować ponownie. Podobało mi się to!
  • Inga: czasami korzystać z tej diety, aby oczyścić. Po raz ostatni wytrzymał 10 dni, chociaż spodziewamy 14. najtrudniejsze dla mnie zwiększenie apetytu i awarie, które są trudne do powstrzymania. Podczas ostatniego ataku udało się stracić 12 kg. Czuje się dobrze, intensywna kubki smakowe. Nigdy nie myślałem, że woda może być tak pyszne!

Zobacz także:

14 dni na czczo - trudny test dla organizmu. Aby utrzymać go, poprawy zdrowia i poprawy zdrowia, należy ściśle stosować się do reguł. Należy zwrócić szczególną uwagę na wczesnych dni oczyszczenia i wyjścia z niego. Właściwa czczo pozwoli Ci schudnąć, poczuć lekkość i przypływ energii!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru